Bohaterowie

Bohaterzy pierwszej części opowiadania:


AnnaSophia Robb jako Liz Horan
Elizabeth Horan ma 18 lat i pochodzi z Bostonu. Jest młodszą siostrą Nialla. Niedawno ukończyła liceum i w tym roku wybiera się na prawo na Harvard. Chodzi z Lucasem, jednak ten związek zaczyna ją nudzić z czasem poznania Harry'ego, który z każdą kolejną chwilą coraz bardziej zmienia jej życie, a ona sama z rozważnej kobiety, mającej plany na życie, zamienia się w zagubioną nastolatkę, która nie wie czy zadbać o swoją przyszłość, czy poddać się pragnieniu miłości.

Harry Styles jako on sam
Harry Styles ma 19 lat i stoi na czele gangu ze wschodniej części Quincy. Nie liczy się z uczuciami, każdej nocy w jego łóżku gości inna. Nie stroni się od alkoholu i papierosów, jednak nie używa narkotyków, bo jak twierdzi, nie jest aż takim idiotą, aby ćpać, chociaż zajmuje się rozprowadzaniem i sprzedawaniem używek w obrębie całego stanu. Jego głównym celem jest zabicie Nialla w odwecie za porwanie jego ojca. Styles myśli, że to również Horan go zabił. Jednak jego plany diametralnie zmieniają bieg, kiedy poznaje Liz.

Vannesa Hudgens jako Alison Stewart
Alison Stewart ma 20 lat i mieszka w zachodniej części Quincy, kilka domów dalej obok Nialla. Z początku wydaje się być przyjaciółką Liz, jednak tak naprawdę jest świetnie wyszkolonym szpiegiem, należącym do gangu Harry'ego. Jest zakochana w Stylesie, jednak on uważa ją tylko za dobrą koleżankę z "pracy". 

Niall Horan jako on sam
Niall Horan ma 19 lat i jest bratem Liz. Tak jak jego siostra, urodził się w Bostonie. Jednak w wyniku wielu kłótni rodzinnych, w wieku szesnastu lat zamieszkał u swojej babci w Quincy. Chłopak stoi na czele gangu z zachodniej części miasta. Razem z Harrym żywią do siebie nienawiść, zwłaszcza po tym, jak Niall porwał jego ojca. Louis Tomlinson jako on sam
Louis Tomlinson ma 21 lat. Jest członkiem gangu Harry'ego, jednak zajmuje tam miejsce tylko dzięki obietnicy ojca Stylesa, którą złożył matce Louisa, kiedy jej mąż umierał. I gdyby nie to, że Harry musi się nim opiekować, już dawno by go zabił. Tomlinson jest egoistyczny, próżny i celowo irytuje wszystkich wokół, dlatego nie ma nikogo, kto za nim by przepadał.

Chace Crawford jako Lucas Gray
Lucas Gray ma 21 lat i pochodzi z Bostonu, studiuje psychologię na Yale. Na uniwersytecie posiada sporą grupę wielbicielek, jednak nawet mimo tego, jest wierny w swojej miłości do Liz. Jednak wraz z pojawieniem się Harry'ego, zaczyna się wycofywać, ponieważ groźna postawa chłopaka, nieco go przeraża.

Liam Payne jako on sam
Liam Payne ma 21 lat i jest byłym członkiem gangu we wschodniej części Quincy. Jednak odszedł po domniemanej śmierci ojca Harry'ego. Nie liczą się dla niego przyjaciele, wszystko robi dla pieniędzy, dlatego nie trudno się domyślić, z jakiego powodu zamierza zabić Harry'ego.

Bohaterzy drugiej części opowiadania:

Zayn Malik jako on sam
Zayn  Malik ma 19 lat i mieszka w Nowym Jorku. Student drugiego roku dziennikarstwa na Harvardzie. Pochodzi z bogatej rodziny, jest przyrodnim bratem Erica. Pali papierosy i ma kolczyk w wardze, a także mnóstwo tatuaży. Umawia się z Jenny, jednak tak naprawdę nic do niej nie czuje i jest z nią tylko dla seksu. Ponad wszystko stawia swoją dumę.

Iggy Azalea jako Jennifer Bagley
Jennifer Bagley ma 18 lat i tak samo jak jej chłopak, Zayn, pochodzi z Nowego Jorku. Jest to współlokatorka Liz z akademika na Harvardzie. Wredna, próżna i zapatrzona w siebie. Nie lubi Elizabeth, dlatego próbuje na każdym kroku utrudnić jej egzystencję. Jej najlepszą przyjaciółką jest Samantha.

Chord Overstreet jako Eric Honeycutt
Eric Honeycutt to 19-letni student Harvardu, wcześniej zamieszkujący w Danbury, lecz po ślubie jego matki z ojcem Zayna, przenieśli się do Nowego Jorku. Jest bardzo inteligentny i stara się zaprzyjaźnić z Liz. Często jej pomaga w sprawach na uczelni i spędza z nią każde wolne popołudnie. 

Ashton Irwin jako on sam
Ashton Irwin to 20-letni członek gangu z zachodniej części Quincy. Jest jednym z najbliższych przyjaciół Nialla. Aktualnie mieszka w Nowym Jorku. Po wyjeździe Liz na studia, chłopak prosi go, aby zaopiekował się jego siostrą, na co od razu się zgadza. Ashton ma ogromne poczucie humoru, potrafi zarazić swoim śmiechem wszystkich dookoła. Nie lubi Stylesa za brak poszanowania do kobiet oraz gburowate zachowanie. 

I inni:
Desmond Styles jako on sam
Samantha Huntington jako Charli XCX

6 komentarzy:

 1. Ej no słodkie to ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ej szczerze, opisy bohaterów za dużo zdradzają :/ Sama chciałam się dowiedzieć ze Alison jest szpiegiem a Niall jest w jakimś gangu :( Teraz to żadna zabawa czytać to opowiadanie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niektórzy mi mówili, że jest za mało, dlatego dodałam więcej. :/

   Usuń
 4. Zapowiada się naprawdę dobrze ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. czemu nie pisze kto jest w gangu nialla?

  OdpowiedzUsuń